Укр Рус

Курси менеджменту в Одесі

 • Чому вам варто стати менеджером

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітні плати в IT-сфері для менеджерів, HR менеджера і product менеджера — найвищі.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата менеджера в IT-компанії індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це здорово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Відповідно IT менеджмент буде затребуваний у компаніях.

 • Ринок праці — весь світ

  IT-компанії часто працюють з розподіленими командами. Тому IT менеджери можуть працювати з командами віддалено, вести фріланс-проекти в інших країнах і отримувати оффер з релокейтом. У всьому світі напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Шлях IT менеджера надає можливості розвиватися, постійно вчитися новому, бути в курсі актуальних тенденцій управління та ставати частиною прогресивних змін у світі.

Як стати менеджером в IT?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері менеджменту в IT.

 • 1

  Вивчити основи менеджменту

 • 2

  Освоїти soft and hard skills, якими повинен володіти IT менеджер

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси IT менеджменту

 • 4

  скласти резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері менеджменту в IT

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 16 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Юрий Радченко
Юрий Радченко
Отличный курс, который помог мне продвигаться дальше. Классная организация встреч, лучший преподаватель, в общем все очень понравилось.
Я была очень рада попасть на этот курс, так как много слышала о компании OdesSeo и хотела учиться у Ирины. Первая половина (примерно) курса прошла в офлайн формате, Ирина часто оставалась после занятия и помогала с проблемами или просто общалась с нами, что помогло создать дружелюбную и неформальную атмосферу. Каждый вопрос подробно разбирали, особенно помогали рассказы Ирины о реальных кейсах и проблемах в работе. За время курса я начала применять новые знания в рабочих проектах, и мои показатели начали расти! 24 февраля Россия начала войну и занятия на время прекратились, а потом перешли в онлайн формат для безопасности студентов. Спасибо Ирине и школе Hillel, что продолжили работу в это сложное время. Качество обучения не упало, Ирина просто отличный преподаватель и специалист! Занятия поднимали моральный дух и держали в тонусе, домашние задания помогали собраться и настроиться на работу. Спасибо всем, кто сейчас работает и поднимает экономику, все буде Україна!
Юлія Козачок
Юлія Козачок
Дуже задоволена курсом SMM. Навчання проходило в online форматі. Все на високому рівні: - професійний викладач; - індивідуальній підхід до кожного; - організація навчального процесу. Отримала масу задоволення від спілкування та багато нових знань. Дякую викладачу Ксенії за незабутні емоції, підтримку та професіоналізм!
Артём Белозёров
Артём Белозёров
Очень доволен курсом. Наш преподаватель Дима очень наглядно и подробно излагал нам каждую тему. Уроки зачастую длились даже дольше отведенных 1,5 часов, чтобы мы получили все необходимые знания и разобрались в каждой детали, что, в свою очередь, показывает добросовестность и заинтересованность преподавателей. Также хочется отметить дружелюбный персонал школы, комфортные кабинеты и хорошую атмосферу. Рекомендую всем!
Юрий Кравец
Юрий Кравец
Насыщенный и интересный курс для тех кто хочет получить знания. Вова Шайтан ,отличный преподаватель, обладающий обширными знаниями и умеющий доходчиво объяснять. Если нужен javaScript, Вам сюда. Спасибо за 4 очень интересных месяца.
Окончил курс по JS, хочу сказать пару слов. Огромное спасибо школе и лично моему преподавателю за то, что умеет преподнести сложные темы простым языком, ведь это непросто) Подход Вовы дает возможность не просто зубрить изучаемый материал, а еще понимать как вещи работают изнутри и применять это на практике. Кто хочет и готов учиться - рекомендую Владимира 100%
Прошла обучение на курсе "Основы дизайна" у Сергея Семернёва. Большущее спасибо Сереже за ценные знания и опыт, а самое главное за талант и скорость⚡️за творческий подход в подаче знаний, которые вдохновляют не останавливаться, развиваться и творить. И отдельное спасибо школе за профессионализм и отличную организацию курсов, всем рекомендую и уже скучаю 😎 Есть к чему стремится, горы знаний, которые ещё предстоит совершенствовать👀
Алла Рыбка
Алла Рыбка
Огромное спасибо нашему ГУРУ в мире дизайна Сергею Семернёву!Это было незабываемое приключение в мир прекрасного 😍Приобрела самые нужные навыки для дальнейшей работы.