Укр Рус

Працевлаштування в Одесі

Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?

 • rocket

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Фактори вашого успіху

 • Самостійне навчання

  Для досягнення успіху після закінчення навчання потрібно близько 200 годин провести за самостійним вивченням матеріалів

 • Домашні завдання

  Виконуючи домашні завдання, ви практикуєтеся, отримуючи оцінку ваших робіт і практичні поради Викладача

 • Відвідування занять

  Регулярне відвідування занять дозволить системно проходити навчання, не упускаючи важливих тем для вивчення

 • Мотивація

  При належній мотивації ви будете більш відповідально підходити до процесу навчання, що дозволить успішно завершити курс

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

 • Iсторії успіху

  Історії наших Випускників, які змогли!

 • Квітень 2023. Тетяна Горкун

  Квітень 2023. Тетяна Горкун

  Проходжу зараз процес онбордингу у польській аутсорс компанії, яка розробляє мобільні застосунки для ринку Канади та Скандинавії.

  Їх я знайшла самостійно, коли писала компаніям на їх загальні мейли чи HRам з питаннями чи потрібен їм UX/UI дизайнер. Тому раджу робочий варіант саме такий, відгукутиватись на вакансії та надсилати запити до рекрутерів напряму, і ваша компанія вам відгукнеться)

 • Квітень 2023. Андрій Олесик

  Квітень 2023. Андрій Олесик

  Після курсів працевлаштувався в невелику польску фірму в Познані, що сподобалось, що графік роботу гібрідний, тобто можна працювати іноді онлайн. Також дуже дякую за допомогу з резюме, було у нагоді.

 • Квітень 2023. Олександра Шавріна

  Квітень 2023. Олександра Шавріна

  Чи круто, що я пройшла курс SMM в школі Hillel? Так, 100%.

  В мене зараз 12 проєктів, і коли до мене приходять, то завжди кажуть, що стільки скільки я знаю ніхто з SMM не знає. А я то знаю, звідки я це знаю😊😅

  Зараз я створила свою невеличку команду і працюю сама на себе))

 • Квітень 2023. Євген Григоренко

  Квітень 2023. Євген Григоренко

  Євген успішно закінчив курс Front-end Basic та продовжив навчання на курсі Front-end Pro і вже на середині курсу працевлаштувався у компанію Jolly Commerce на позицію Junior Shopify Developer.

 • Квітень 2023. Куінь Ань Дао

  Квітень 2023. Куінь Ань Дао

  Куінь Ань успішно закінчила курс Project Management та влаштувалась в компанію GroupBWT на позицію Assistant Project Manager.

Всім привіт! Закінчила курс Project Management, викладачем курсу якого була Ліана Солкарян. Враження від курсу, лекцій та групи - тільки позитивні. Хочу відмітити якість викладання теорії - все з прикладами з реальної практики Викладача. Домашні завдання - робота з різноманітною документацією, яка складається та викорстивується також в реальній практиці. Дякую школі, співробітники якої дуже уважні до побажань кожного студента. Гарних Вам студентів та процвітання!!! Рекомендую всім!
Максимально доволен пройденным курсом и работой нашего преподавателя. Отличный микс качественной теоретической базы, объемных практических знаний, проработанных материалов для обучения и шикарного преподавательского таланта подарят вам реальные знания, необходимые для PMa в его карьере, а также дадут понимание принципов работы ИТ-сферы в целом. Очень хорошо сказывается на преподавании отличный бэкграунд преподавателя в его практической деятельности. Личные кабинеты студентов очень удобны в использовании, как и разные вспомогательные вещи, по типу Телеграм-ботов. Однозначно рекомендую!
Чудовий курс для старту у цій сфері. Прекрасна структура курсу, адже все подавалося поступово. Ми змогли показати свої набуті уміння, навичок та знання на останньому уроці, коли демонстрували дипломні роботи. Викладач і працівники школи усіляко допомагають, вирішують проблеми та уміють порадити. Хочу подякувати своєму викладачу. Антон Косолапов неймовірний. Спокійний голос+професіоналізм допомогли мені зрозуміти, що web дизайн це те, чим я хочу займатися. Дякую Антону та школі Hillel за таку можливість!
Хочу подякувати за навчання у вашій школі особливо викладачам Сергію Семерньову та Юлії Чауш, всі мої знання я застосував у своїй дипломній роботі і вийшло дуже здорово як на мою скромну думку, але головне, що робота сподобалася і викладачеві та групі. Шкода, що при здачі не присутнював СЕО Хілель Вадим Друмов, а так все вийшло чудово. Можливо, пізніше продовжу навчання на курс ПРО.
Доброго вечора! Нещодавно успішно закінчив курс. Що хотів би сказати: дуже сподобалося навчання,хоть воно було і онлайн,але вчитель Микола Барда та ментор Павло Зубак, робили усе можливе,щоб навчання було якомога якісним та цікавим. Дуже сподобалося,що було дуже багато саме практики, ми постійно щось писали. Ментор та викладач відповідали на усі питання вчасно та ґрунтовно. Якщо потрібно буде ще якісь курси проходити,то буду проходити у цій школі. Також буду радити її моїм друзям!!!
Юлия Полунина

Юлия Полунина

Добрый день! Огорчило очень то, что школа обещала, что курс будет включать в себя уроки английского. Когда начался курс и мы спросили, когда будет английский, нам объяснили, что в связи со сложной ситуацией пока нет свободного учителя, но как только его найдут, курс начнется. Сказали, что даже если это будет в конце курса, то все равно все уроки мы получим даже если это будет после основного курса. Когда курс подходил к концу я написала эйчару и спросила есть ли новости по поводу английского. На что мне ответили, что в период войны английский на курсе не положен. Очень огорчило, что оказывается ввели такой момент, не поставив даже учеников в известность об этом. Еще и в начале курса обещали английский и пока не спросили никто не сообщил, что что-то поменялось. Второй момент, который огорчил это смена учителя в середине курса. Я совсем новичок и у меня не было никаких знаний и придя на курс мне очень понравился учитель Николай Зуенок своим индивидуальным подходом к каждому ученику. Он общался с каждым, все до одного были на видеосвязи и он следил, чтобы каждый ученик воспринял и понял информацию. После смены учителя, у нас поменялось все: никто из учеников не включал камеры, потому что уроки были полностью без взаимодействий. Мы просто получали одностороннюю информацию. Возможно такая и была задумка курса - просто слушать лекцию, но после того, как преподавал Николай это было крайне грустно и очень огорчило. Остальные ученики уже были с какой-то базой и им возможно этого хватало, но мне как полному новичку к сожалению не хватило. Ведь просто включить себе видео и без перерыва слушать его можно и найдя на ютубе или другом ресурсе. Если на курсе мало времени, чтобы успеть охватить всю информацию, возможно стоит убрать какие-то темы, но я думаю уж точно стоит оставить время на то, чтобы учитель общался с учениками, переодически останавливался и давал возможность задавать вопросы и спрашивал их, чтобы понять на каком уровне доходит до учеников та информация которую он передает, ведь не эта поэтому ли люди не просто смотрят ютуб, а приходят на курсы:(
Kateryna Zhmykhova

Kateryna Zhmykhova

Мені сподобалося викладання Сергія, і якби я відвідувала заняття регулярно і виконувала домашні, я вірю, що можна реально багато навчитися за курс. навіть ті кілька занять, які я відвідала, були дуже корисні
Артем Киселев

Артем Киселев

За несколько месяцев обучения, курс вмещает весьма плотный объем информации. Преподаватели вежливые, терпеливые и достаточно компетентные в своем деле. Учиться вполне интересно, учитывая предоставленные удобства, такие как повтор занятий, предложения о дополнительных занятиях и обучающих видео. Рекомендую)

Ви роботодавець, і у вас є вакансія для наших Студентів?