Почніть вводити назву курсу або технології

  Нічого не знайдено

  Навчання Python в Одесі

  Отримай навички програмування і почни свою кар'єру в IT. Твоє навчання буде проходити тільки з кращими практиками.

  • Чому вам варто стати програмістом

  • Висока оплата праці

   За даними rabota.ua, заробітна плата it-фахівців — найвища.

  • Стабільний заробіток

   Середня зарплата програмістів індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це чудово — бути впевненим у завтрашньому дні!

  • Можливість планувати своє життя

   Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Ринок IT-розробки широкий: від Front-End, web- і мобільної розробки і до Machine Learning.

  • Ринок праці — весь світ

   Мови програмування універсальні. Роботодавці чекають найбільш затребуваних програмістів у будь-якій країні. Робота програміста з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. У всьому світові напевно існує вакансія саме для вас.

  • Самореалізація в кар'єрі і в житті

   В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єрне зростання програміста і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати програмістом — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

  Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

  • Групи по 14 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
  • Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
  • Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
  • Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
  • Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
  • Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
  • Працевлаштування

   Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

  • Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

  • Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

  • Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

  • Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

  • Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

  На курсе основы дизайна, я наконец-то нашла то, что так долго искала! Лучшая IT школа! Чудесный преподаватель, который не только профессионал в своём деле, но и ещё, всегда поддерживает и верит в своих студентов!!! Спасибо!!!
  Ольга
  Ольга
  Подходит к концу мой курс SMM. Осталось последнее занятие сегодня. Позади два месяца обучения. Это было действительно ОБУЧЕНИЕ. Сначала казалось, что занятия по два часа два раза в неделю - это почти на расслабоне😀Но после первого же занятия у Ксении Крыловой этот миф развеялся😂Учиться пришлось много и порой очень напряжённо. Но высшие баллы, конечно, стимулировали творчество и работоспособность повышалась. Вот честно, я как будто вернулась во времена студенчества. Кайфовала от новых знаний, классных преподов, домашек и оценок. Буду скучать, это точно. Планов громадьё и сейчас кажется, что я могу покорить весь SMM-ский мир!🤗🤟Не прощаюсь... А просто пока говорю - ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! Это было великолепно👌❤️
  Очень крутой курс 🤘 Много практики и инсайтов от мастеров своего дела :)
  Отличный курс для тех, кто хочет "склеить" свои знания воедино и изучить новые скилы. Крутые презентации и подача материала. Отдельная благодарность преподавателям за отдачу, несмотря на covid-19 :) А также спасибо Александру Олейнику за дополнительные занятия!
  Закончил курс Java Introduction. В школе очень приятная и уютная атмосфера, что очень позитивно влияет на обучение. Огромное спасибо преподавателю за доступное объяснение материала и интересные домашние задания. В целом, курсом и школой очень доволен:)
  Костя
  Костя
  Ребята благодаря это школе и курсу сначала QA manual у Эда и QA Auto у Артура я изменил свою жизнь кардинально. Не обошлось и без трудностей , работу я нашёл аж через 10 месяцев, но тут главное не сдаваться и если выбрал эту профессию и идти до конца - так я и поступил , и вот спустя год я успел поработать в офисе на американский продукт, а теперь на фрилансе, для тех кто не верит - черкните мой профайл https://www.upwork.com/freelancers/~01a1bee6381884b18e
  Курс абсолютно стоит своих денег, хорошая инвестиция в будущее. Очень классное отношение преподавателя к каждому студенту и вообще всего коллектива Hillel. Рекомендую.
  Сергей
  Сергей
  Уроками и преподавателем очень доволен. Открыл для меня мир анимации и 3д, реально загорелся и собираюсь продолжать. Спасибо большое за это! :D

  Придбати подарунковий сертифікат

  Gift certificate background image Gift certificate background image
  Рус Укр