Почніть вводити назву курсу або технології

  Нічого не знайдено

  Навчання DevOps в Одесі

  Отримай навички програмування і почни свою кар'єру в IT. Твоє навчання буде проходити тільки з кращими практиками.

  • Чому вам варто стати програмістом

  • Висока оплата праці

   За даними rabota.ua, заробітна плата it-фахівців — найвища.

  • Стабільний заробіток

   Середня зарплата програмістів індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це чудово — бути впевненим у завтрашньому дні!

  • Можливість планувати своє життя

   Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Ринок IT-розробки широкий: від Front-End, web- і мобільної розробки і до Machine Learning.

  • Ринок праці — весь світ

   Мови програмування універсальні. Роботодавці чекають найбільш затребуваних програмістів у будь-якій країні. Робота програміста з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. У всьому світові напевно існує вакансія саме для вас.

  • Самореалізація в кар'єрі і в житті

   В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єрне зростання програміста і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати програмістом — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

  Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

  • Групи по 14 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
  • Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
  • Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
  • Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
  • Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
  • Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
  • Працевлаштування

   Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

  • Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

  • Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

  • Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

  • Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

  • Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

  Прекрасная школа, информативный курс, чудесный преподаватель✨ Я очень довольна курсом и обязательно пройду ещё один) Спасибо большое за возможность получать такие бесценные знания!❤ И спасибо за проведение марафона по быстрому продвижению а Инстаграм! Это было что-то с чем-то 🔥🔥🔥
  Замечательный курс для тех кто пришел научиться чему-то новому даже не имея каких-то базовых знаний по этому курсу. Это школа в которой сделано все для преподавателей и учеников, на все замечания/просьбы всегда обратят внимание и решат этот вопрос как можно скорее. Я попала в группу к Дмитрию Крулькевичу - прекрасный преподаватель, который умеет преподнести весь материал понятным языком и заинтересовать всю группу обучением, в любое время ответит и поможет с заданием и если нужно, то будет объяснять одно и то же не по одному разу. Для тех кто заинтересован в обучении и дальнейшем развитии в этой сфере - это лучший вариант обучения в нашем городе;) Делайте дз, изучайте дом.материал и у вас все получится!)
  Спасибо школе Hillel за насыщеный и интересный курс Project Manager. Время просто пролетело! Преподаватели сильные, еще приятно удивило сама атмосфера в школе и и уровень техничечкой поддержки. Ребята крутые!
  Курс хорош для начинающих, хорошо обьясняют все основы, включая всю математику, которая происходит под капотом. Покрываются почти все темы современной отрасли машинного обучения. Преподаватель очень хороший, дружелюбно относится к студентам, помогает с вопросами о собственных проектах
  Прекрасно составленный курс, отличный преподаватель, работа школы в чрезвычайных ситуациях просто супер!
  Все очень доступно и подробно объясняет , мне понравилось ) Жаль что уроки с его участием на данном курсе у нас уже закончились. Было весело и интересно )
  Сергей
  Сергей
  Уроками и преподавателем очень доволен. Открыл для меня мир анимации и 3д, реально загорелся и собираюсь продолжать. Спасибо большое за это! :D
  Прошла в Hillel курс СММ, осталась очень довольна! Профессиональные преподаватели (а именно Ира Цвинкайло), очень информативные занятие, крутая атмосфера. Все очень позитивные и отзывчивые, однозначно вернусь сюда за новыми навыками и знаниями 😁

  Придбати подарунковий сертифікат

  Gift certificate background image Gift certificate background image
  Рус Укр