Олександр Плуток

Олександр Плуток

Head of Sales
Netpeak

Досвід у продажах: 9 років, з яких 2,8 року на керівній посаді. За ці 9 років був пройдений шлях від продавця-консультанта в павільйоні до керівника відділу продажів в найбільшому агентстві інтернет-маркетингу Східної і Центральної Європи.

Олександр почав свою кар'єру в ритейлі, а пізніше в дистрибуції, працюючи з роздрібними і оптовими продажами, звідки в 2011 році перейшов в сферу IT-продажів.

З лютого 2011 по вересень 2013 працював в головному маркетплейсі України Prom.ua, де крім прямої комунікації з клієнтами компанії курирував і навчав нових співробітників.

Свою кар'єру в Netpeak почав у 2013 році на позиції New Business Manager (Sales Manager), пройшовши шлях до Senior New Business Manager. У зону його відповідальності входила найважливіша для будь-якого бізнесу роль — побудова довгострокових довірчих відносин з клієнтами і партнерами агенції.

Олександр неодноразово ставав кращим New Business Manager в Netpeak. Підібрав рішення щодо розвитку бізнесу для більш 300 проектів різних тематик і типів (від Landing Page до великих порталів і e-commerce), було проведено понад 120 особистих зустрічей з представниками партнерів, малого, середнього та великого бізнесу.

На підтвердження кваліфікації пройдена сертифікація Google Analytics, Google Adwords, Google Tag Manager і Google Digital Sales Exam.

З квітня 2016 року Олександр займає позицію Head of Sales агентства інтернет-маркетингу Netpeak. Під його керівництвом була сформована поточна команда, створена нова структура відділу продажів і налаштовані всі необхідні бізнес-процеси. Олександр активно розвиває напрямок по роботі з партнерами, впроваджує сучасні інструменти і техніки продажів в B2B сегменті по найкращим західним практикам.

Був спікером на конференціях від SendPulse і RIA. Був запрошений як експерт з продажу при написанні матеріалів на NetpeakBlog, MCToday, SEONews.

У юнацтві був учасником реп-групи, займався комерційним (і не тільки) графіті, захоплювався туризмом з наметами (зараз подорожую більш цивілізовано). Вболівальник ФК Десна Чернігів.

Хочете викладати у нас?

Ми завжди шукаємо талановитих практикуючих фахівців, здатних навчити інших.

Стати викладачемВикладати в Hillel IT School престижно і круто!