Почніть вводити назву курсу або технології

  Нічого не знайдено

  Максим Фарсіков

  Максим Фарсіков

  Senior Developer у Lohika

  Після інституту, кар'єру програміста почав з надходження на роботу в державні установи, в яких працював на посадах від молодшого спеціаліста до начальника відділу ІТ. Спеціалізувався на програмуванні баз даних і автоматизації робочих процесів. Але по-справжньому «на своєму місці» відчув себе, тільки працюючи в організації, яка випускає сучасний висококонкурентний програмний продукт. Працюючи вже в новій сфері, не обійшлося без змін місця роботи, і після невеликого стартапу (метою якого був випуск власної онлайн-ігри), опинився в одній з найбільших IT-компаній України — Luxoft. Передові технології і навколишні фахівці мотивують не відставати від стрімко розвивається. Свої враження може описати як безперервний інтенсивний розвиток.

  У вільний від програмування (це не те ж саме, що і «вільний від роботи» :)) час намагається займатися спортом, веде здоровий спосіб життя. Взимку — лижі, ковзани; влітку — мотоцикл, велосипед, ролики, картинг, пейнтбол.

  Игорь Тян
  Игорь Тян

  Курсы от Компьютерной школы Hillel — это моя стартовая площадка по изучению программирования. Был приятно удивлен налаженной работой между администрацией и студентами. Также порадовали дополнительные лекции по базам данных, сетям и английскому языку. Отдельно спасибо преподавателю Максиму Фарсикову за отличное донесение информации.

  Рус Укр