Борис Ходорковський

Борис Ходорковський

CEO
Netocrat Communications

Експерт з соціальних і бізнес-комунікацій з досвідом більше 15 років, медіа-тренер, сертифікований еріксонівський коуч і фасилітатор (випускник інтенсивної програми Інституту глибинної демократії). Навчив стратегіям побудови комунікацій в соціальних медіа більше 500 журналістів і головних редакторів ЗМІ у всіх регіонах України, а також тисячі бізнесменів і професіоналів сфери NGO.

Кращий прес-реліз 2003 року по версії журналу «Радник» і Subscribe.ru — увійшов в топ-3. «Золотий пропелер», 2006 рік — 1 місце (у складі Shaman Productions), національна премія у сфері BTL «Промо апельсин», 2006 рік, бронза в номінації «PR проекти: Маркетинговий PR» 12 Київського Міжнародного Фестивалю Реклами (спільної проект з Формулою успіху) за перший підводний твіт. Згадки в Washington Post, Huffington Post, Techcrunch, Newsweek, The Irish Times та інших провідних міжнародних виданнях.

У віці 17 років запропонував стратегію федеральних комунікацій в провінції Квебек Прем'єр-міністру Канади, отримав письмову подяку, допрацьована стратегія почала реалізовуватися через пару років. Online «Звернення до американців» під час війни в Югославії привернуло увагу Пентагону і Міністерства оборони США. Створив дизайн інтерфейсу революційного прес-чату з групою «Машина часу» — в 2002 році група перевела всі спілкувань з пресою в online. Консультував двох мерів Одеси з питань комунікації в соціальних медіа.

На запрошення посольства США в Україні навчав представників NGO і журналістів спільно з одним з провідних фахівців SMM-кампанії Барака Обами стратегіям digital-комунікацій. Знявся у 10 фільмах, серед яких картини за участю Едді Мерфі, Ванесси Вілльямс і Філіпом Сеймуром Хоффманом. Записаний на 3 дисках (international release), грав на найбільшій сцені Монреальського джазового фестивалю перед 50-тисячній аудиторією, в якому брав участь в 1997, 1998 і 1999 роках. Вів авторські програми на телеканалі ГЛАС — «Комунікації 20:15» і радіо-Feel — «Профілактика розуму».

Відгуки про викладача

Хочете викладати у нас?

Ми завжди шукаємо талановитих практикуючих фахівців, здатних навчити інших.

Стати викладачемВикладати в Hillel IT School престижно і круто!