Почніть вводити назву курсу або технології

  Нічого не знайдено

  Борис Ходорковський

  Борис Ходорковський

  CEO у Netocrat Communications

  Експерт з соціальних і бізнес-комунікацій з досвідом більше 15 років, медіа-тренер, сертифікований еріксонівський коуч і фасилітатор (випускник інтенсивної програми Інституту глибинної демократії). Навчив стратегіям побудови комунікацій в соціальних медіа більше 500 журналістів і головних редакторів ЗМІ у всіх регіонах України, а також тисячі бізнесменів і професіоналів сфери NGO.

  Кращий прес-реліз 2003 року по версії журналу «Радник» і Subscribe.ru — увійшов в топ-3. «Золотий пропелер», 2006 рік — 1 місце (у складі Shaman Productions), національна премія у сфері BTL «Промо апельсин», 2006 рік, бронза в номінації «PR проекти: Маркетинговий PR» 12 Київського Міжнародного Фестивалю Реклами (спільної проект з Формулою успіху) за перший підводний твіт. Згадки в Washington Post, Huffington Post, Techcrunch, Newsweek, The Irish Times та інших провідних міжнародних виданнях.

  У віці 17 років запропонував стратегію федеральних комунікацій в провінції Квебек Прем'єр-міністру Канади, отримав письмову подяку, допрацьована стратегія почала реалізовуватися через пару років. Online «Звернення до американців» під час війни в Югославії привернуло увагу Пентагону і Міністерства оборони США. Створив дизайн інтерфейсу революційного прес-чату з групою «Машина часу» — в 2002 році група перевела всі спілкувань з пресою в online. Консультував двох мерів Одеси з питань комунікації в соціальних медіа.

  На запрошення посольства США в Україні навчав представників NGO і журналістів спільно з одним з провідних фахівців SMM-кампанії Барака Обами стратегіям digital-комунікацій. Знявся у 10 фільмах, серед яких картини за участю Едді Мерфі, Ванесси Вілльямс і Філіпом Сеймуром Хоффманом. Записаний на 3 дисках (international release), грав на найбільшій сцені Монреальського джазового фестивалю перед 50-тисячній аудиторією, в якому брав участь в 1997, 1998 і 1999 роках. Вів авторські програми на телеканалі ГЛАС — «Комунікації 20:15» і радіо-Feel — «Профілактика розуму».

  Татьяна
  Татьяна
  Спасибо за эти чудесные 2,5 месяца учебы! Преподаватели волшебные!!!- выше всяких похвал! Ксения и Борис-интересные люди, яркие личности и профессионалы в своём деле.Что касается интерьера: чай,кофе,печеньки и +25 даже, когда за окном +40🙈- это супер! Вот бы ещё детскую комнату😍. Рада, что выбрала именно Hillel-получила удовольствие, знания, новые знакомства и скидку на следующей курс😉! Спасибо Вам😘
  Сегодня получила сертификат по курсу СММ, невероятно довольна, что выбрала Hillel! Спасибо талантливым преподавателям, которые так просто и доходчиво объясняют, и зажигают нас своей любовью к СММ! Спасибо за интересные лекции и море полезной и нужной информации!
  Катерина
  Катерина
  Школа особенна своим подходом, наполненностью и преподавателями. Всё продумано до деталей. Самое главное - это знания и вдохновение, которые я получила. Максимально интересная и актуальная информация. Всем рассказываю о «Hillel», так как невозможно молчать, о таком месте :)
  Ксения
  Ксения
  Изучала базовый курс по SMM, мне его посоветовала подруга и после ее хвалебных отзывов об Hillel IT School и о самом курсе я таки решилась и пошла. Было очень круто, мне понравилось с самого первого занятия и уже под конец очень не хотелось расставаться со школой. Узнала много нового, поняла свои ошибки в личном блоге, очень понравилась сама система обучения в школе, где урок построен на примерах и реальных кейсах.
  Дмитрий Кирьяков
  Дмитрий Кирьяков

  Замечательные преподаватели Борис Ходорковский и Александр Олейник. Научиться музыке можно, только у того, кто зарабатывает музыкой себе на жизнь - это про Школу Гилель. Практики - преподаватели учат актуальному и востребованному. Обстановка учебы очень доброжелательная и мотивирующая к занятиям. Рекомендую!

  Рус Укр